Обустройство дома » Обираємо правильні штори для кухні та рекомендації
Новости
Лента свежих новостей

Обираємо правильні штори для кухні та рекомендації


  • 30-09-2021, 19:54
Обираємо правильні штори для кухні та рекомендації

Правильно підібрані штори для кухні повинні бути максимально практичними та одночасно гармонічно доповнювати інтер’єр. При виборі таких елементів варто звернути увагу на фактори: дизайн та фасон, розміри, колір та щільність тканини. Щоб мати великий асортимент для вибору, варто обрати штори для кухні у Львові.

Особливості вибору

Щоб кімната для приготування та прийому їжі виглядала гарно, дизайнери радять звернути увагу при купівлі на ряд факторів.

Визначитися з видом штор. Для кухонного інтер’єру найбільш актуальними будуть такі варіанти.

Римські штори. Відрізняються простотою використання та лаконічністю. Є можливість підібрати різні за кольоровою гамою матеріали. Можуть бути підібрані варіанти для будь-якого інтер’єру. Можливе їх поєднання з іншими видами штор. Серед нюансів застосування варто виділити використання механічної конструкції на елементі, яка з часом може зламатися. Також, в залежності від того, яка висота стелі, можуть виникнути проблеми з відкриттям конструкції або з її фіксацією.

Рулонні види можуть бути зафіксовані декількома способами. Вони коштують не дорого, а сама тканина зазвичай швидко піддається очищенню та добре блокує проникнення світла в приміщення. Підібрати варіант можна для кухні будь-яких розмірів (навіть на вікна нестандартних розмірів). Але варто враховувати, що такі штори не дозволяють повністю відкрити вікно.

Штори-кафе. Відрізняються простотою в догляді та дозволяють зробити приміщення більш затишним. Дизайнери радять поєднувати їх з ламбрекенами.

Японські штори виготовлені в вигляді тканинних панелей, які можна розсунути. Можуть бути використаний і в вигляді ширми не тільки на кухні, а і в іншій кімнаті. Крім вже вказаних варіантів доповнюють кухонний простір шторами-кісея, жалюзі.

При виборі звернути увагу на тип тканини та її кольорову гаму. Краще всього вибрати штори під основний тон кімнати. Універсальним кольором (хоч і не завжди практичним) є білий та його відтінки. Кольорова гама підбирається в залежності від того, чи достатньо природного денного світла в приміщенні.

Бажано, щоб принт перекликався з малюнками на шпалерах чи іншій поверхні. Від правильно підібраного малюнку залежить візуальне розширення чи звуження кімнати.

Слід визначитися з розміром та того, де і яким чином вони будуть зафіксовані.

Варто звернути увагу і на тканину, з якої вони будуть виготовлені. Для кухні актуальним буде матеріал: льон, віскоза, бавовна, тканини з поліестеру. В залежності від типу тканини, яка використовується, обирається і карниз. Поделись с друзьями:
Нравится
Похожие публикации
Як правильно змонтувати натяжні стелі у квартирі Як правильно змонтувати натяжні стелі у квартирі
Як обирати товарні електричні ваги та їх різновиди Як обирати товарні електричні ваги та їх різновиди
Основні переваги бамбукових жалюзі та як обирати Основні переваги бамбукових жалюзі та як обирати
Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях? Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях?
Що являє собою фетр, та чому він є незамінним матеріалом Що являє собою фетр, та чому він є незамінним матеріалом


Новый Комментарий:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите два слова, показанных на изображении: