Обустройство дома » Інвентар для прибирання Vermop: різновиди та використання
Новости
Лента свежих новостей

Інвентар для прибирання Vermop: різновиди та використання


  • 20-04-2023, 17:44
Інвентар для прибирання Vermop: різновиди та використання

Світовий бренд VERMOP Salmon GmbH є виробником номер один у виготовленні обладнання та інвентарю, призначеного для прибирання приміщень. Ця компанія розробляє і поставляє на міжнародний ринок масу різноманітного професійного прибирального інвентарю, основною відмінною рисою якого є висока якість.

Як говорилося вище, інвентар для прибирання Vermop представлений в широкому асортименті:

  • збиральні каталки, призначені для покоївок готелів. Вони обладнані відрами з віджиманням. В наявності каталки для збирання брудної білизни та сміття, доставки чистого Текстилю;
  • широкий вибір пристосувань для прибирання підлоги: Швабри, щітки, Мопи, совки, волоті, ручки і тримачі для перерахованого обладнання;
  • пристосування для миття вікон, скляних поверхонь і дзеркал: гумові скребки, склоочисники, відра, телескопічні ручки, шубки, тканинні серветки для скла і т. д.;
  • інструменти, призначені для прибирання пилу з поверхонь і пиловидаляючі серветки;
  • для прибиральних візків передбачені змінні елементи.

Переважна більшість представленої продукції має тривалий термін експлуатації. Проте, інвентар ремонтопридатний і необхідні змінні елементи можна знайти в каталозі продукції.

Як правильно користуватися прибиральним інвентарем Vermop

Прибирання приміщень, поставлена на потік, в готелях і готелях, є досить трудомістким заходом, що займає багато часу без допоміжного інвентарю.

Німецька фірма "Вермоп" поставляє на ринок якісну продукцію, істотно спрощує прибирання і скорочує її термін. Широкою популярністю користуються збиральні візки, використання яких доцільно не тільки в готелях, але і в місцях з високою прохідністю: поліклініках, державних установах, магазинах, супермаркетах та ін.

Візки обладнані відром зі спеціальним пристосуванням для віджиму ганчірки, яку тепер не потрібно брати в руки. На ній є спеціальні відсіки, призначені для зберігання миючих і дезінфікуючих засобів і серветок для протирання поверхонь.

При проведенні знезараженні, поверхня, спочатку, добре миється водою з додаванням миючого засобу. В процесі дезінфекції використовується насадка "моп", для зручності нанесення.

За допомогою інвентарю для прибирання «Вермоп», комплекс заходів по наведенню чистоти і дезінфекції став набагато легше і коротше за часом.Поделись с друзьями:
Нравится
Похожие публикации
Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях? Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях?
Особливості художньої реставрації зубів та корисні поради Особливості художньої реставрації зубів та корисні поради
Як купувати вигідно зоотовари через інтернет Як купувати вигідно зоотовари через інтернет
Як підібрати електроустановочні вироби та що воно таке Як підібрати електроустановочні вироби та що воно таке
Обладнання для діагностики: різновиди та як обрати Обладнання для діагностики: різновиди та як обрати


Новый Комментарий:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите два слова, показанных на изображении: