Экономика » Аудиторська перевірка підприємства: що це таке
Новости
Лента свежих новостей

Аудиторська перевірка підприємства: що це таке


 • 13-08-2022, 20:21
Аудиторська перевірка підприємства: що це таке

Ваша компанія може працювати у будь-якій сфері діяльності. Незалежно від цього вам може знадобитися аудиторська перевірка.

Замовити аудиторські послуги в Києві на kievauditor.org.ua може кожна бажаюча людина, яка являється главою організації. Це важлива та відповідальна процедура, з особливостями якої варто розібратися більш детально.

Що таке аудиторська перевірка?

Аудиторська перевірка – це збір, оцінювання та незалежний аналіз інформації, що стосується ведення бухгалтерії та фінансового стану компанії. Завдяки такій перевірці власник бізнесу зможе зрозуміти, наскільки правильно проводиться бухгалтерський звіт. До того ж, спеціалісти допоможуть скоротити витрати на основні процеси.

Аудиторська перевірка може бути як обов’язковою, так і добровільною. Щороку проводиться обов’язкова аудиторська перевірка. До того ж, послуги спеціалістів можуть визначатися судовими органами. Якщо ігнорувати такі перевірки, можна зіткнутися з штрафними санкціями.

Щорічна аудиторська перевірка стосується:

 • страхових організацій;
 • кредитних закладів;
 • будь-яких АО;
 • суспільств взаємного страхування;
 • недержавних пенсійних фондів та інших фондів;
 • компаній, що є професійним учасником ринку цінних паперів;
 • клірингових компаній і так далі.

Але деякі власники організацій роблять вибір на користь добровільної аудиторської перевірки. Це профілактичні завдання, що дозволяють перевірити якість роботи бухгалтерського відділу, зважити усі риски щодо фінансів і так далі. До того ж, процедуру потрібно замовити, якщо у компанії змінився власник, адже вона дозволить виключити різноманітні неприємні сюрпризи.

Етапи проведення аудиторської перевірки підприємства

Щоб впоратися з відповідним завданням, спеціалісти виконують наступні етапи:

 1. Планування. Потрібно обсудити з професіоналами багато важливих моментів. Вони стосуються стратегії проведення перевірки, її методів та типу, а також інші питання.
 2. Проведення аудиторської перевірки. Спеціалісти збирають усі необхідні аудиторські дані. Вони вивчають різні сторони функціонування підприємства, щоб зробити правильні висновки.
 3. Підготовка основних висновків аудиторської перевірки. Це спеціальний документ, у якому відображена оцінка від експертів. Він знадобиться для подальшої стратегії розвитку власного бізнесу.

Звертайтеся тільки у перевірені організації, щоб отримати послуги найвищого рівня якості!Поделись с друзьями:
Нравится
Похожие публикации
У яких випадках може знадобитися база підприємців Хмельницької області? У яких випадках може знадобитися база підприємців Хмельницької області?
Як обирати товарні електричні ваги та їх різновиди Як обирати товарні електричні ваги та їх різновиди
На що потрібно вернути увагу при виборі дитячої коляски На що потрібно вернути увагу при виборі дитячої коляски
Способи вибору робочих місць у Польщі для українських жінок Способи вибору робочих місць у Польщі для українських жінок
The Office Business Center: оренда комерційного приміщення у Львові The Office Business Center: оренда комерційного приміщення у Львові


Новый Комментарий:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите два слова, показанных на изображении: