Наука и технологии » Поняття і призначення ремінно-плечової системи
Новости
Лента свежих новостей

Поняття і призначення ремінно-плечової системи


  • 26-02-2023, 11:59
Поняття і призначення ремінно-плечової системи

Збройні сили, як правило, використовують різні види спеціальної екіпіровки. Найголовніша вимога пред'являється до якості матеріалів, з яких шиються подібного типу обмундирування. Сировина для виробництва має бути обов'язково високоміцним і зносостійким, а застосовувані кріплення відрізнятися надійністю і безпекою. У спеціальних магазинах представлений непоганий асортимент і можна ремінно плечова система купити за прийнятними розцінками.

Основна класифікація

В даний час відомо, що комплектація поясного ременя включається в себе необхідний перелік елементів. Кріплення здійснюється в лад послідовності зліва направо. Сюди відноситься перш за все багнет-ніж, сумку для розміщення гранат, чохол з флягою, а також спеціального призначення для рукавичок ОЗК, піхотну лопатку малого типу і підсумок для обойм СКС.

Існує кілька найбільш популярних і користуються попитом різновидів РПС:

  • в першу чергу слід зазначити систему, оснащену збірними кишенями для більшої зручності використання. Така конструкція вважається досить специфічною. Головна перевага полягає перш за все в тому, що комплектувати можна в залежності від поставленого завдання. Даний вид не підходить для ведення ближніх боїв, так як численні кишені різних розмірів можуть раптово відкритися, оголивши весь вміст;
  • РПС, супроводжуване незнімними кишенями, відрізняється монолітністю, високим ступенем жорсткості, а також надійним чином прошитими елементами;
  • розроблена на базі бронежилетів - таким чином гарантується повноцінний захист і безпеку для всього тіла. У будь-який момент солдат з легкістю може дістатися в потрібне місце без будь-яких видимих труднощів. Це в значній мірі спрощує бойові завдання і робить їх виконання більш доцільні. Очевидний недолік цієї РПС полягає безпосередньо у великій вазі, до якого додатково приєднується спорядження.

Пропоновані вимоги

До вибору ремінно-плечової системи пред'являється ряд певних вимог:

  • фіксатори повинні бути досить гнучкими для підгонки під власника;
  • великі підсумки прийнято розташовувати переважно на спині;
  • допоміжні елементи основної конструкції розподіляються в зручних місцях по тілу людини, щоб можна було відразу скористатися необхідним спорядженням.


Поделись с друзьями:
Нравится
Похожие публикации
Обираємо правильні штори для кухні та рекомендації Обираємо правильні штори для кухні та рекомендації
Підбір персоналу: як правильно виконати та поради Підбір персоналу: як правильно виконати та поради
Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях? Обладнання для вивчення фізики: що нового в шкільних лабораторіях?
Як приготувати суші у домашніх умовах та рекомендації Як приготувати суші у домашніх умовах та рекомендації
Як роблять нашивки на одяг та технологія Як роблять нашивки на одяг та технологія


Новый Комментарий:
Ваше Имя:
Ваш E-Mail:

Введите два слова, показанных на изображении: